nieuwsfilter
dossiers
Aanvraag Leids referendum voortaan met Digid
Gepubliceerd op :
vrijdag, 10 september 2010 - 13:54Door:
Omroep West
LEIDEN - Een aanvraag van een referendum kan in Leiden kan voortaan worden ondersteund door middel van Digid. Dat is donderdagavond besloten in de raadsvergadering. Nu kon dat alleen nog via een handtekening op papieren formulieren.
Het gaat dus niet om het stemmen op een referendum, maar de aanvraag. Ook de drempel van het minimaal aantal steunbetuigingen van kiesgerechtigden, wordt iets verhoogd. Het zijn er nu vijfduizend in plaats van vierduizend. Dat gebeurt op initiatief van de Leidse fractie van D66, die verwacht dat er met de mogelijkheid van digitaal ondertekenen, meer mensen deelnemen aan een referendum.
Tags:
leiden
Klik hier voor een update van eventuele waarschuwingen
De verwachting tot maandagavond (opgemaakt zondag 15:15 uur):
Vanavond soms nog wat motsneeuw. Geleidelijk ook nevelig of mistig en vannacht overal boven nul. Morgen bewolkt, in de middag regen.
Aantal meldingen: 6


Reacties
Nieuwe reactie inzenden