- Wetzel wilde geen ´marionet´ worden (TV West Jaaroverzicht 2009)
nieuwsfilter
dossiers
ADO moet Wetzel een ton betalen
Gepubliceerd op :
woensdag, 17 maart 2010 - 13:11Door:
Omroep West
DEN HAAG - ADO Den Haag moet de ontslagen technisch directeur André Wetzel 100.000 euro betalen. Dat is de uitkomst van de arbitragezaak die Wetzel na zijn ontslag tegen ADO had aangespannen. De KNVB heeft dat op haar website bekendgemaakt.
Wetzel eiste 340.000 euro van zijn voormalige werkgever. Hij blijft tot 1 april 2010 formeel in dienst van ADO Den Haag. Daarna is zijn contract ontbonden.Wetzel werd ontslagen naar aanleiding van een interview in de Volkskrant. Daarin zou hij volgens de Raad van Commissarissen van ADO de Haagse club in diskrediet hebben gebracht.
Klik hier voor een update van eventuele waarschuwingen
De verwachting tot donderdagavond (opgemaakt woensdag 17:00 uur):
Vanavond en vannacht flinke opklaringen. Matige vorst en later plaatselijk aanvriezende mist. Morgen toenemende bewolking, maar overwegend droog en in de middag temperatuur rond het vriespunt.
Aantal meldingen: 1


Reacties
Nieuwe reactie inzenden