Agente in haar hand gebeten

Logo van de politie
Laatste update:
woensdag, 22 februari 2012 - 14:38
LEIDSCHENDAM-VOORBURG - Een agente is door een vrouw uit Voorburg in haar hand gebeten. De vrouw had kort daarvoor twee meisjes bedreigd.

De meisjes vertelden hun verhaal aan de agente. Op dat moment kwam de 21-jarige vrouw al scheldend aanlopen. Opnieuw werden de meisjes bedreigd en ook de agente en haar collega moesten het ontgelden. De vrouw gedroeg zich erg agressief.

De vrouw gaf een van de agenten een duw, waardoor die viel. Er ontstond een worsteling, waarbij de vrouw de agente in haar hand beet. Ze is meegenomen naar het politiebureau.

Reacties

ach nu kan ze geen bekeuringen meer schrijven wat zielig
je bent blijkbaar zo'n zelfde aso-type, aan je trieste reactie te zien!
Daar krijg je ; vrouwsdolheid van. Een nieuwe ziekte

Er lopen echt teveel gekken los op straat. Dwangbuis en opsluiten in een gesticht.

Dat komt omdat er bovenaan in de hiërarchische ladder, een stel" psychopathologische gestoorden" aan de wereldknoppen draaien. En de complete mensheid aan het manupuleren is. Allemaal te dienste van de economie

Ja, maar die bijten tenminste niet in je hand.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u><iframe>

Meer informatie over formaatmogelijkheden