Alphen wil schoolpleinen langer open hebben

Schoolplein
ALPHEN AAN DEN RIJN - Burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn onderzoeken welke schoolpleinen gebruikt kunnen worden om na schooltijd ook andere kinderen te kunnen laten spelen.
Mogelijk maakt het college een bestemmingsplan voor al deze pleinen in Alphen. Door een uitspraak van de Raad van State mogen schoolpleinen na schooltijd niet meer gebruikt worden door spelende kinderen.Een omwonende van de Alphense Sweelinckschool had met succes een rechtzaak aangespannen om het schoolplein te sluiten vanwege geluidsoverlast. Het college verwacht in mei het onderzoek aan de gemeenteraad voor te kunnen leggen.

  • De gemeente Alphen onderzoekt hoe er langer gespeeld kan worden op schoolpleinen

Reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u>

Meer informatie over formaatmogelijkheden