Delft neemt katten op sleeptouw (Regioreport)

Laatste update:
dinsdag, 8 november 2011 - 13:35
DELFT - Afgelopen zaterdag openden vrijwilligers van Kat uit de Gracht de eerste kattenklimtouwen langs enkele Delftse grachten. De muren van de kades zijn te hoog voor katten die in de gracht terrecht komen.

Initiatiefneemster Aaf Verkade wil dat mensen zich bewust worden van de gevaren van grachten voor katten. Ze hoopt dat met het ophangen van de klimtouwen, de poezelige viervoeters zichzelf in de toekomst op het droge kunnen krijgen.

Jaarlijks komen tientallen katten in de gracht terecht. Ruim vijftig procent van hen vindt de verdrinkingsdood door uitputting of onderkoeling.

Regioreporters zijn de burgerverslaggevers van Omroep West. Zij doen verslag van wat zij in hun omgeving opmerken.

Reacties

Bobby en Anouk, dank je voor jullie leuke stuk. Kat uit de Gracht Delft
Beste bezoekers van deze pagina, Voor dit filmpje is GEEN kat in het water gegooid door de redacteur! Dit was slechts een montage-truc.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u><iframe>

Meer informatie over formaatmogelijkheden