Haagse (32) sinds donderdag vermist

Vermist Renee Oyenekan
Laatste update:
maandag, 31 oktober 2011 - 06:04
DEN HAAG - De 32-jarige Renée Oyenekan uit Den Haag is vermist. De vrouw van Nigeriaanse afkomst is afgelopen donderdag voor het laatst gezien.

Dat was toen zij die donderdag rond 19.30 uur met twee tassen met spullen vertrok uit haar ouderlijk huis in Leidschenveen. Volgens de politie zijn er geen aanwijzingen dat er gevreesd moet worden voor haar veiligheid of gezondheid, maar maakt de familie zich ernstige zorgen.

De vrouw heeft buiten haar familie in Den Haag geen kennissen waar ze naartoe zou kunnen. Haar pinpas heeft ze meegenomen, maar die is sinds haar verdwijning niet meer gebruikt.

Reacties

Heeft deze dame mischien een kleine baby?

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u><iframe>

Meer informatie over formaatmogelijkheden