Hagenaar opgepakt voor nieuwjaarsexplosies

vuur-vlam-1305
DEN HAAG - Een 33-jarige Hagenaar is afgelopen weekend opgepakt voor het veroorzaken van ontploffingen in de nieuwjaarsnacht. Dat maakte de politie dinsdag bekend.
Hij gooide bussen met purschuim, jerrycans en colaflessen met een explosieve en zeer brandbare vloeistof in een vuur. Het vuur brandde midden op de weg op de kruising van de Jan van Beerstraat met de Van Zeggelenlaan in Den Haag. Er ontstonden enorme explosies en steekvlammen van wel tien meter hoog.Dit leverde groot gevaar op voor omwonenden en omstanders. Verschillende bewoners belden daarom de politie. De politie startte een onderzoek, wat uiteindelijk leidde  tot de arrestatie van de Hagenaar.

Reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u>

Meer informatie over formaatmogelijkheden