Jongen (14) valt in vreugdevuur

Jongen in vuur de genestetlaan
Laatste update:
zondag, 1 januari 2012 - 10:30
DEN HAAG - Een 14-jarige jongen is tijdens de jaarwisseling in een vreugdevuur op de Haagse De Genestetlaan gevallen. Het slachtoffer is met brandwonden vervoerd naar het Juliana Kinderziekenhuis.
Volgens de politie ging het om een ongeluk. De jongen struikelde en viel in de vlammen. Hoe ernstig zijn verwondingen zijn, is niet bekend.

Reacties

Het is toch niet belangrijk in welke straat het gebeurd is, kom op zeg! Het is erg DAT het gebeurt is!!! Heel veel sterkte voor alle betrokkenen.
Dit is toch echt de genestetlaan, is de zoon voor me vriendin/buurvrouw, hij maakt het overigens goed, flink wat brandwonden, 1ste en 2de graads maar gelukkig wienig pijn en zal waarschijnlijk mooi genezen
Het is wel degelijk aan de Purmerendstraat voorgevallen. Ik stond erbij en keek ernaar. Vreselijk was het voor die jongen. Maar ook voor de omstanders die niet wisten wat te doen.
Het is wel degelijk aan de Purmerendstraat voorgevallen. Ik stond erbij en keek ernaar. Vreselijk was het voor die jongen. Maar ook voor de omstanders die niet wisten wat te doen.
Het was afschuwelijk om te zien. En wel degelijk in de Purmerendstraat .
Het is de purmerendstraat wel degelijk. ik heb het zelf gezien. het was afschuwelijk. niet te verwerken zo'n trauma.
Is niet Genestetlaan maar Purmerendstraat achter de Escamplaan
volgens mij toch echt de genestetlaan

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u><iframe>

Meer informatie over formaatmogelijkheden