Kleine veertig aanrijdingen in Haaglanden

auto te water vliettunnel
Laatste update:
zondag, 5 februari 2012 - 15:59
DEN HAAG - De politie in de regio Haaglanden heeft zaterdag een kleine veertig aanrijdingen geteld. Tussen middernacht en 16.00 uur noteerde de meldkamer 36 ongelukken.

Volgens een politiewoordvoerder was het door de vrieskou iets drukker dan normaal.
De meeste aanrijdingen waren het gevolg van de gladheid. In vier of vijf gevallen raakten er ook mensen gewond, de rest had alleen blikschade.

In de spiegelgladde Badhuisstraat in Scheveningen was het een paar keer raak. Automobilisten vergisten daar zich in de scherpe bocht, waardoor minstens drie aanrijdingen ontstonden.

Reacties

De Scheveningse Badhuishuisstraat,dat zeg ik. Het is nog nooit anders geweest. De flauwe bocht die er ligt in de scheveningse badhuisstraat is altijd verradelijk met gladheid,lijkt mij een logisch verhaal voor de mensen die de straat kennen.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u><iframe>

Meer informatie over formaatmogelijkheden