nieuwsfilter
dossiers
Leidenaars mogen meedenken over RijnGouweLijn
Gepubliceerd op :
vrijdag, 16 juli 2010 - 18:19Door:
Omroep West
LEIDEN - De projectgroep van de RijnGouweLijn roept de hulp in van Leidenaars om mee te denken over de beste manier om de sneltram aan te leggen.
Bewoners en ondernemers langs het beoogde tracé hebben een brief gekregen waarin zij worden opgeroepen zich aan te melden. Volgens de organisatie kennen Leidenaren de omgeving het beste en kunnen ze de Provincie goed informeren. Het is nog niet duidelijk of de RijnGouweLijn er komt. D66 is in de Leidse gemeenteraad de grootste partij en die had als verkiezingsleus de plannen te annuleren.
Klik hier voor een update van eventuele waarschuwingen
De verwachting tot donderdagavond (opgemaakt woensdag 17:00 uur):
Vanavond en vannacht flinke opklaringen. Matige vorst en later plaatselijk aanvriezende mist. Morgen toenemende bewolking, maar overwegend droog en in de middag temperatuur rond het vriespunt.
Aantal meldingen: 1


Reacties
Nieuwe reactie inzenden