Onderzoeksraad doet onderzoek pontongeluk

Veerpont aangevaren in Rijswijk
RIJSWIJK - De Onderzoeksraad Voor Veiligheid doet onderzoek naar het ongeluk met de pont in Rijswijk. Afgelopen dinsdag botste het pontje op een binnenvaartschip.

De onderzoeksraad is dinsdag meteen op de plek van het ongeluk geweest om de situatie te bekijken. Aanstaande dinsdag beslist de raad of er verder onderzoek gedaan wordt, of dat het hierbij blijft.

Twee opvarenden raakten door de aanvaring  te water.

Een maand geleden werd de schipper van het pontje wegbezuinigd. Sindsdien wordt de Keereweer bemand door medewerkers van de sociale werkplaats. Volgens wethouder Dick Jense van de gemeente Rijswijk voldeed die regeling aan alle eisen.

Reacties

Uitkomst onderzoek: Ze hadden de pontbaas niet mogen ontslaan.
Gedeputeerd Ingrid de Bondt verklaarde op radio West dat zij eerder haar zorgen had geuit over de veiligheid van het pontje over de Vliet. Haar uitspraak wordt in twijfel getrokken en het gerucht gaat dat de Provincie hier mee in zijn maag zit en dat er de excuses zijn gemaakt bij de Gemeente Rijswijk omdat er hier nooit over gesproken is. Het zou radio West sieren dit gerucht op juistheid te controleren. Immers de integriteit van de provincie zou hiermee geweld worden aangedaan als blijkt dat dit waar is.
waren de vaarregelementen aan boord ? Dit water is bevlot en bevaarbaar water en valt dus onder rijkswaterstaat.

Als ze maar nooit meer gaan varen met dat pontje. Zodat ik lekker kan blijven roeien met mijn kanootje.

Wat Dicj Jense zegt, kun je met een korreltje zout nemen. Hij denkt als dictatortje alleen maar aan zijn eigen belangen. Het onderzoek zal zeker opleveren, dat de pontbaas niet weg bezuinigd had mogemn worden door Jense. natuurlijk aan het pontje kan je ook de nodige verbeteringen aanbrengen. Goede overkapping, beter hekwerk, die de passagiers en schipper beveiligen. Het leven van een mens is niet in geld uit te drukken. Dat wil Jense nu net niet zien, dat maakt hem ook ongeloofwaardig a;s bestuurder van de gemeente Rijswijk. De onderzoeksraad zal en moet de houding van deze stompzinnige wethouder dan ook meenemen, en ook zijn idiote uitspraken daarna. Dus we gaan zeker weer met het pontje mee als onze enige echte pontbaas weer aan het roer zit.

helemaal mee eens, je zet die beste man ook niet op straat na 21 jaar in het kader van bezuinigingen als de veiligheid niet op een vergelijkbaar niveau blijft. onmenselijk voor hem en voor de gebruikers van het pondje

En laten we wel wezen, hetgeen ze hiermee besparen is een schijntje in verhouding met wat het grapje gemeentehuis ons maandelijks kost.

Dus Jense, pak je tas en ga weg. En oh ja; weet je nog het wijkbezoek van jouw en je college 2 jaar geleden in de kerk aan de colijnlaan. Ik krijg nog steeds een verslag van die avond en de actie's die je gaat ondernemen! ik heb er in ieder geval weinig van gemerkt. maar je opvolger mag zijn/haar verwachtingen waar gaan maken. Het enige wat ze in het stationsgebied willen is de buurt weer lastig vallen met een grote flat op het CBR gebouw, maar als je daar vraagt naar de veiligheid heeft hij ook al geen antwoord. Mij bekruipt het gevoel dat hij dat onderwerp niet erg hoog heeft staan. Jammer.....

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u><iframe>

Meer informatie over formaatmogelijkheden