nieuwsfilter
dossiers
'Organisator Antilliaans feest treft geen blaam'
Gepubliceerd op :
dinsdag, 7 september 2010 - 21:56Door:
Omroep West
ZOETERMEER - De organisator van het Antilliaanse feest in Zoetermeer waar het afgelopen zaterdag een schietpartij plaatsvond, treft geen blaam. Dat zegt het bestuur van El Mejor, een vergelijkbare organisatie die Surinaamse feesten organiseert in hetzelfde partycentrum.
Afgelopen weekend werd er voor de deur van Partycentrum ONS een man doodgeschoten. Volgens El Mejor is de veiligheid in het partycentrum altijd optimaal. Zo zou er sprake zijn van een strenge tassencontrole. Het geweldsdelict van afgelopen weekend vond buiten het centrum plaats, na afloop van het feest. Dinsdag besloot burgemeester Waaijer van Zoetermeer dat het partycentrum dicht moet.
Klik hier voor een update van eventuele waarschuwingen
De verwachting tot donderdagavond (opgemaakt woensdag 17:00 uur):
Vanavond en vannacht flinke opklaringen. Matige vorst en later plaatselijk aanvriezende mist. Morgen toenemende bewolking, maar overwegend droog en in de middag temperatuur rond het vriespunt.
Aantal meldingen: 2


Reacties
Nieuwe reactie inzenden