'Ruud S. zat diep in de problemen'

Célesta en Ruud
Laatste update:
woensdag, 18 januari 2012 - 16:15
ZOETERMEER - Een oud-collega van Ruud S., de vermoedelijke moordenaar van Célesta Kempers, is niet verbaasd dat de stoppen bij hem zijn doorgeslagen. In een exclusief interview aan Omroep West vertelt hij dat de 24-jarige vriend van Célesta diep in de problemen zat.

De ex-collega en Ruud werkten samen bij een beveiligingsbedrijf in de regio Rijnmond. Ruud is daar bijna een jaar geleden weggegaan. 'Hij werd op een gegeven moment niet meer ingepland. Hij had een onprofessionele houding en kreeg conflicten met anderen door het werk. Ruud kan heel rustig overkomen, maar soms dacht ik dat hij aan waanbeelden leed.'

'Ruud gokt al jaren, vaak zat hij de hele dag in het café aan de gokkast. Hij schijnt ook een heel hoge gokschuld te hebben. Verder had hij problemen thuis, met zijn ouders. Daarom is Ruud uit huis gezet. Toen is hij dus in Zoetermeer terecht gekomen.'

Niet verbaasd

Bijna een jaar geleden kwam Ruud S. vanuit Vlaardingen bij Célesta en haar moeder wonen in de flat aan de Van Aalstlaan in Zoetermeer. Buren en vrienden spreken over een gelukkig koppel en over Ruud zeggen veel mensen dat hij een rustige en vrolijke jongeman is. 'Niets van waar', zegt zijn ex-collega, die alleen anoniem zijn verhaal wil vertellen.

'Hij is een heel goede mooi-weer-speler. Enerzijds zag ik dit niet aankomen, dat hij iemand zou vermoorden. Maar aan de andere kant had hij zoveel problemen dat het mij ook niet echt verbaast.'

'Een andere collega van mij wees mij op een internetbericht en vertelde dat Ruud het was, dat hij zijn vriendin had vermoord. Eerst geloofde ik het niet, maar toen ik ging kijken en zijn foto zag... Nee, ik was niet echt verbaasd.'

S. meldde zichzelf

Célesta werd zondagochtend dood gevonden in de flat aan de Van Aalstlaan. Ruud S. had zichzelf gemeld op het politiebureau. In verhoren heeft hij bekend zijn vriendin om het leven te hebben gebracht.

Uit berichten op Facebook blijkt dat ze zondagochtend vroeg nog in leven was. Kort daarna is ze met messteken om het leven gebracht.

Reacties

Als Ruud vrienden of familie heeft bij de politie (van Zoetermeer), zal hij wel een lichte straf krijgen. Dit is al vaker voorgekomen.
Ik ga me niet meer verder verdiepen, in dit alles. Zou alleen willen, dat mensen die meer over R weten, naar de politie te gaan en vermelden wat je weet en bevestigd. Dan nog even over die (uiteraard) anonieme gast, die melde dat Célesta er meerdere malen uit is gezet. Célesta is nog nooit bij één van de ouders eruit gezet, zij nam zelf stappen om te gaan samenwonen of bij één van de ouders te wonen. Dus als je iets niet precies weet: houd dan please je mond verders!!! Wij ouders, familie en echte vrienden hebben het moeilijk zat (en jah, de ouders van R ook), dus zitten niet te wachten op roddels en niets-wetendheidjes. Met vriendelijk groet, Moeder van Célesta
Mensen toch het grootste gedeelte wat hier staat is belachelijk. Iedereen die beide partijen kent weet dat ze allebei zo hun problemen hadden. Daardoor vulden ze elkaar ook aan en was de klik er. Ruud was een super aardige gozer, maar had problemen op het gebied van gokken en agressie. Maar om te zeggen dat je het zag aankomen?? Dat het niemand kunnen zien aan komen en hijzelf ook niet. Dus wat zijn ex chantal hier roept staat nergens op en is puur aandachtzoekerig. Meisje weet niet wat je wil bereiken, maar doe gewoon normaal want je weet wel beter. Het is gewoon verschikkelijk wat er is gebeurd en ben er ook van overtuigd dat Ruud dit zelf ook nooit gewild heeft. Het is heel makkelijk om nu te roepen dat je het zag aankomen, maar dat kan niet. Het is 'denk ik' in een opwelling gebeurd. Het zat waarschijnlijk zwaar tegen met hem allemaal en vond (zoals de verhalen gaan) zijn vriendin ook nog thuis met een andere gozer. Toen zijn de knoppen doorgeslagen en is het fout gegaan. Ik ben er van overtuigd dat hij nu ontzettend veel spijt heeft en heel graag de tijd zou willen terug draaien. Wat uiteraard niet terugneemt dat het nooit had mogen gebeuren en de concequenties van grote aard zijn helaas. veel sterkte voor iedereen die 1 van de twee of beide lief heeft... En stop alsjeblieft met al die rare verhalen want de mensen die ze beter kennen weten dat ze beide geen slechte personen waren, alleen een beetje apart soms

allereerst wil ik de ouders,familie en vrienden condoleren met het verlies van celesta.ik heb dagen lopen piekeren of ik wel zou gaan reageren op de verhalen die ik hier lees,maar ik wil benadrukken mensen hou de negatieve meningen voor je,uit respect voor ruud zijn ouders.ik begrijp heel goed de boze reacties,maar ook deze mensen hebben het er moeilijk mee,zij hebben hebben hem opgevoed als een gewone normale jongen met normen en waarde,dat hij van het pad is geraakt is niet te wijten aan zijn ouders.het is niet goed te praten wat hij heeft gedaan en natuurlijk verdient hij een hoge straf,net als ieder ander,ook ik ken hem al heel lang maar dat wil niet zeggen dat hij ze straf mag ontlopen.en de mensen die nu een negatief verhaal vertellen hadden eerder aan de bel moeten trekken dat hij hulp moest gaan zoeken voor zijn agressieve gedrag.

ik vind dit zo zielig voor haar en haar fam
ik vind dit zo zielig voor haar en haar fam
Heel bizar! Ook ik vind het een hele aardige jongen en dat hij hier in toe in staat was, wist ik niet. Heel erg voor de familie van het meisje!
... Hij is hem op dat moment op die fatale dag/nacht waarschijnlijk in die situatie dusdanig doorgedraait wat zich helaas voor familie leden en nabestaanden heeft uitgemondt tot een zeer ernstig misdrijf waarbij een jongedame is berooft van haar leven. Wat hij vroeger deed of heeft gedaan hoeft hier niet aan te pas te komen,.. Daar zijn de meningen duidelijk verschillend over. Sterkte is beide families toegewenst.
Ook ik ken Ruud al heel erg lang, lieve rustige jongen en hij heeft mij nog aan haar voorgesteld. Maar Ruud had ook een andere kant...Zoals al eerder werd gezegd heeft hij een ex flink in elkaar geslagen, een andere ex werd verstopt en niemand mocht van haar af weten. Mij heeft hij toen we 14 jaar oud waren ook een keer aangevlogen om een ruzie om een snoepje. Ondanks dat wil ik Ruud en familie sterkte wensen maar vooral wil ik dat ze rust in vrede en hoop dat Ruud een flinke straf krijgt. Beide families..Heel veel sterkte!

Die Ruud ken ik niet, maar Celesta wel, ik vind dit zo erg voor d'r vrienden en familie dat 1 zo'n gek hun hele wereld op de kop zet.

.

 

R.I.P Celesta we zullen je nooit vergeten,

Heel veel sterkte toegewenst aan de familie en vrienden, hou jullie sterk.

Vind ook dat zijn verleden(gok probleem) niks met dit te maken heeft...en. Fucking hell laat de onderzoeken dingen uitsluiten en maare vergeten we ook even te melden dat Celesta een paar x uit huis is gegooid! En een aantal x overal en nergens heeft gewoond..en nog een paar geheimen heeft want opeens is het ..dus ook een problem child ..EN NOG OM WIE ZE WAS OF WAT ZE DEED ZE HAD ZE NIET VERMOORD TE WORDEN niemand maar ook niemand mag een leven nemen!!!! Dus verleden of niet ...
Meneer heel veel sterkte met dit grote verlies van uw mooie dochter! Het is ziek dat hij uw dochter uit haar jonge leven heeft weg gerukt bij mensen die wel om haar geven! Uw dochter ken ik niet, de dader helaas wel!! Ik hoop dat hij zich goed bewust zal worden wat hij heeft aangericht! Dat zal nooit het verdriet en de leegte wegnemen! Ik kan alleen maar heel veel kracht wensen met de grootste nachtmerrie die je maar in kan denken!

Ook ik ken Ruud van vroeger en ik had dit totaal niet kunnen of durven denken!! Hij was altijd zo behulpzaam, lief en goed voor anderen dat dit nieuws echt als n big shock kwam voor mij en mijn vriend! Ruud is tevens ook een ex van mij (jaren geleden dat wel) en tussendoor heb ik hem nog vaak gezien op de loper bij de JIP, maar dat hij zo erg in de problemen zat wist ik echt niet.. Had hij het maar aan iemand verteld (aan mij bijv.) of wie dan ook, dan hadden we hem kunnen helpen!! :( Helaas weet ik het fijne niet van dit verhaal, dus een oordeel heb ik niet, maar ik wil wel de nabestaanden van Celesta heel veel sterkte en kracht toewens bij dit enorme verlies en ik wil de Ouders + zus van Ruud ook heel veel sterkte en kracht toewensen bij het hele proces!!

Ook ik heb en tijdje met Ruud samen gewerkt. Hij was beveiliger bij het bedrijf waar ik toen werkzaam was. Vind het vreselijk toen ik het nieuwshoorde van een oud collega. Kon het niet geloven. Ruud kwam indaad rustig over, maar ik vond hem ook af en toe te bot .Vooral bij zo'n instelling waar ik werkzaam was kon je dat niet maken. Maar kortom hij had wel problemen dat kreeg ik toendertijd wel mee. Het zal je dochter maar zijn die dit overkomt. Maar ik heb ook met zijn ouders te doen, zo zie je maar dat er veel (geestelijk)leed is in Nederland. Mensen doen gekke dingen in nood, praat het niet goed want Ruud moet zijn straf wel krijgen. Maar toch ik vind het VRESELIJK dit te hebben moeten horen. Wens iedereen heel veel sterkte toe, kracht en Licht.
de ex vriendin die hier reageert over het beëindigen van de relatie mag dan ook wel naar de politie gaan. zo wordt er een duidelijk profiel van hem gemaakt, dat dit niet de eerste keer is dat hij doorslaat alleen de eerste keer met dodelijke afloop.
Beste mensen, Ik wil graag bij deze de mensen bedanken die ons echt en gemeent steunen, Maar hij zal zeker geen tien jaar krijgen.ik weet dat gerecht hem geen milde straf zal gaan geven. door de manier waarop wij onze hebben aangetroven toen wij onze dochter hebben moeten indificeren die ouwe, Zonoemde mijn dochter mij altijd. en dat is iets wat ik nooit meer zal horen

 

Een ieder die hem kent zal zeggen dit had ik niet verwacht, maar waar is het verhaal van een ex vriendin van hem? Die maakte de verkering uit en werd volledig in elkaar gebeukt door hem!!!!!!!!!!!!!! Die jongen was altijd een beetje vreemd. Wij kennen hem persoonlijk uit het verleden. Het was een kwestie van tijd dat de stoppen volledig door sloegen. het is jammer dat het meisje dit niet wist en wij niet de gelegenheid hebben gehad haar dat te vertellen. Zo"n joch mag nooit meer vrij gelaten worden. En natuurlijk weten er maar 2 het ware verhaal maar je kan mij niet vertellen dat een meisje wat zo jong is het verdiend om zo aan haar einde te komen. Wat de rede dan ook geweest mag zijn!!!!!!!!!!!!!! Wens haar ouders, naaste familie en vrienden heel veel sterkte en kracht toe om dit vreselijke verlies te verwerken

 

 

Meer dan 10 jaar??? Voor mij mag het levenslang en dat als hij vrij komt, dat ie langzaam door een hel gaat en verbrand!!!
ik snap echt niet dat dit verhaal gepubliceerd wordt. Er is nog niet eens een rechtzaak geweest. Dit kan schadelijk zijn voor de rechtzaak ( en dan bedoel ik ermee dat dat ook in het nadeel kan zijn voor het slachtoffer/ de nabestaanden).
Mee eens...de situatie is al erg genoeg!!Rare mensen met hun verhalen. Sommige vinden het helaas leuk om in de belangstelling te staan als ik ken de dader(not).
Ik wilde even reageren op alle toespelingen, laten we het aan de politievoor overlaten om alles uit te zoeken. Er worden zoveel dingen rond gestrooid die een eigen leven gaan leiden. Ik ken Ruud vanuit zijn jeugd, en hij is gelukkig opgegroeid,heeft heel beschaafde ouders die altijd het beste met hem voor hadden. Dus slechte jeugd e.d is grote onzin. Het is echt vreselijk wat er gebeurd is voor alle partijen. En natuurlijk mag en kan het nooit dat je iemand van het leven beroofd!!!!!!
Helemaal mee eens! Ik ken Ruud ook vanuit zijn jeugd. Gelukkig weten wij wel hoe het was ipv die broodje aap verhalen!
Ik zit zelden op deze site, maar schrik van de reactie's. Respectp lees ik hier niet uit.
het verhaal van de ex collega is voor zover de omschrijving van ruud helemaal waar, ik denk ook dat de moeder van Celesta zeker blij is dat ze in haar mening gesteund wordt door deze collega. ook zij had haar bedenkingen bij de moordenaar van haar dochter. dat hij uit huis gezet is door zijn ouders is ook zeker waar, alleen het gokverslaafd kan ik niet beamen. bij de moordenaar zijn de stoppen doorgeslagen en dat meerdere mensen de andere kant van meneer hebben gezien is alleen een bevestiging voor de familie dat ze gelijk hebben gehad!
dit is dus mijn ex vriend wij zijn sinds vorig jaar februari uit elkaar godzijdank anders was ik het nu geweest celeste ken ik helaas ook dit is erg zonde gecondoleerd voor de medemensen!!!
Ik vind het triest dat de media zijn heil zoekt bij een oud collega om een mooi sensatie verhaal in elkaar te zetten. En dat meneer oud collega dit verhaal verspreid wat misschien helemaal niet op waarheid is gebaseerd. Als je zo graag praat met de media durf dan ook je naam weer te geven. Je weet niet wat er is gebeurd en misschien weet ruud het zelf niet eens!!!!het is al erg genoeg voor de nabestaande van celesta..die hebben denk ik al genoeg verdriet!en hoe denk je dat dit voor de ouders van ruud zal zijn?? En van dat regio rijnmond mag je gerust Vlaardingen maken want dit is echt weer zo'n Story verhaal van roddel VLD!!! En wat heeft in hemelsnaam een gokschuld met een moord op zijn vriendin te maken??dit noem ik gewoon misbruik maken van de situatie, net zoals celesta vreemd gegaan zou zijn. Er zijn twee mensen die de waarheid kunnen vertellen helaas kan alleen ruud dat nog omdat hij het leven van zijn jonge vriendin heeft afgenomen!
er zijn zat mensen met een rugzak ellende,maar wij proberen allemaal met hulp ons leven op te pakken en het aangenaam te maken. al heb je schulden,ben je gokverslaafd,of nog meer shit hebt,geeft het jou geen recht een jong meisje van het leven te beroven. ruud s. ik kijk niet naar wat je ouid-collega's zeggen,maar je bent bij celesta ingetrokken waar je haar dankbaar voor moet zijn,zij heeft je opgevangen. hoe kon je zo'n jong meisje vermoorden. was naar en hulpinstantie gegaan,als je het zo moeilijk had met je verleden en met het uit huis zetten van je ouders,die dat niet voor niets hebben gedaan. ze zagen jou als vrolijke jongen en gelukkig met je meisje de buren,ik snap niet,dat je dit hebt kunnen doen. ik wens de moeder van celeste heel veel sterkte met het verlies van haar dochter. ook de ouders van ruud,heel veel sterkte,wanrt ook zij zullen heel erg geschrokken zijn en heel veel verdriet hebben van de daad van hun zoon.
Het familiedrama is niet te overzien. Een dag later is de vrouw van haar grootvader ook overleden. Mijn medeleven gaat uit naar de familie!
Hier even de vader van CELESTA, Het is niet de vrouw van haar grootvader.maar de vrouw van haar vader die zelf ook heel goed heb gekent
ook al heb je een slechte jeugd gehad en/of zit je diep in de problemen dan nog is het niet zijn recht om iemand om te brengen die nog vol in de bloei stond van der leven en ja idd moeten ze voor deze mensen die dit doen de doodstraf weer uitgaan voeren of de rest van je leven in een celletje laten weg rotten
Wat een onzin verhaaltje weer zeg. Uit huis gezet is hij zeker niet. Absoluut niet verwacht dat hij ooit zo iets zou doen. Ben het totaal niet met deze ex-collega eens. Eerst maar is afwachten wat er precies is gebeurd. Ook al blijft het verschrikkelijk wat er gebeurd is!

WE leven toch in de toekomst ern waarom moet tie haar vermoorden dan meschien had tie wel vet gelukkig gewoorden met haar jammer dat die dat zelf verpest heeft en dat hij haar zomaar uit het leven trekt :S ik vind dat hij meer dan 10 jaar mag zitten omdat hij geen besef heb wat hij gedaan heb moet hij maar naar een inrichting en er maar liefst nooit meer uitkomen ,,

ach ja een slechte jeugd enzo,geef maar een taakstraf,heb medelijden met hem,rot toch op,geeft dat je een vrijbrief om je vriendin te vermoorden

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u><iframe>

Meer informatie over formaatmogelijkheden