Dat zeggen psycholoog Bert Ruitenbeek en advocaat Petra Slingenberg tijdens het scheidingscafé in Den Haag. Mensen die in een scheiding liggen, raken vaak hun huis aan de straatstenen niet kwijt. Als ze hun woning wel verkopen, is dat vaak met verlies.
Volgens Ruitenbeek stellen echtparen daarom de scheiding uit of blijven noodgedwongen bij elkaar wonen. Er zou sprake zijn van een trend.


Reacties
Vroeger bleef men bij elkaar omdat het moest van de kerk, nu blijft men bij elkaar omdat het moet van de bank.
Vooruitgang gaat in kleine stappen...
Als je geen geld hebt om te scheiden, dan is dat misschien het moment om in therapie te gaan. Elkaar weer opzoeken en vergeven. Te vechten voor je huwelijk. Dat is vaak beter voor kinderen (als die er zijn) en uiteindelijk ook voor jezelf.
O ja, en minder gebroken gezinnen is ook nog voor de economie, de drukte bij jeugdzorg etc etc. Iedereen blij.
Iedereen heeft het moeilijk vanwege de crisis, niet alleen getrouwde huiseigenaren.
Nieuwe reactie inzenden