Stadsforum Zoetermeer ter discussie

Stadhuis Zoetermeer
ZOETERMEER - De partijen Zo! Zoetermeer en Trots willen een referendum houden over de bouw van het Stadsforum. In het gebouw zouden een museum, bibliotheek en filmhuis moeten komen.

Volgens de lokale partijen is het Stadsforum geldverspilling omdat er al veel kantoren leeg staan. De 2 miljoen per jaar die het project kost, zou beter uitgegeven kunnen worden aan de zorg of een lastenverlaging.

Het voorstel voor het referendum wordt maandagavond ingediend.

Reacties

geldverspilling. Eerst alles weg bezuinigen -en dan dit !!
Goed Zo! 2 miljoen per jaar?! De leegstand is groot genoeg om het zogenaamde gat van prestigeverlies op te vullen lijkt mij inderdaad. Dat kan veel en veel beter besteed worden Zoetermeer! Less is more toch? Geef dat geld uit aan de jeugd/de toekomst van Zoetermeer, onze oudere medeburgers en aan Cultuur (de zo broodnodige tegenhanger van deze inhalige consumptiemaatschappij). Steek b.v. wat geld in het tijdelijk onderkomen van JJ MusicHouse die een tijdelijke ruimte zoekt v.a. mei a.s. voor de periode van een klein jaar als zij ruim baan moeten maken voor een hockeyveld extra. Zorg voor wat extra mensen in de bejaardenhuizen opdat onze oudere stadsgenoot zich kan verheugen op een extra wandeling in zijn/haar rolstoel. Denk aan de kinderen die slachtoffer zijn van huiselijk geweld; zet dáár extra mensen op in om deze verschrikkelijke leefwerelden van kinderen te beeindigen. Moet ik nog doorgaan? Nee toch?

Er zijn nog talloze voorbeelden te noemen maar helaas heeft dit bestuur oog-en oorkleppen op ...en niet vanwege de kou!

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u><iframe>

Meer informatie over formaatmogelijkheden