De kosten voor de nieuwe trams bedragen ongeveer 144 miljoen euro. Het gaat om de vervanging van oudere trams, die nog uit de jaren 80 stammen. De nieuwe trams zijn breder. Daardoor moeten ook sommige perrons worden aangepast.
nieuwsfilter
dossiers
Klik hier voor een update van eventuele waarschuwingen
De verwachting tot donderdagavond (opgemaakt woensdag 17:00 uur):
Vanavond en vannacht flinke opklaringen en plaatselijk vorst a/d grond. Morgen perioden met zon, in de middag meer bewolking. Minder koud.
Er is momenteel geen verkeersinformatie.


Reacties
Precies op tijd! Zat vandaag 2 keer op een kapotte stoel in de tram... dat was niet zo fijn. HTM Is zeker aan nieuwe trams toe!
Wij van de haagse zwartrijdersbond zijn heel blij met deze nieuwe trams. Op ons verzoek is afgezien van poortjes en is de conducteursplaats geschrapt. Ook zitten en geen drempels in de vloer waar je zo lelijk over kan struikelen bij het vluchten. Er komen wel 20 chip-automaten met een keurig zitje ernaast zodat je, in uiterste noodgevallen, nog even in kunt checken als de controleploeg binnenvalt. Onze HTM is de beste die er is.
Wie heeft nu de order gekregen? Siemens of CAF? En hoe zien de trams er dan uit?
Echt weer een liberale oplossing van bezuiniging- en investeren.
Nieuwe reactie inzenden