nieuwsfilter
dossiers
Verkeersproblemen op de Centrumring na invoering VCP
Gepubliceerd op :
dinsdag, 4 november 2008 - 14:09Door:
Omroep West
DEN HAAG - Op de Vaillantlaan en de Loosduinseweg in Den Haag zullen verkeersproblemen ontstaan als het verkeerscirculatieplan na 2010 wordt ingevoerd. Dit stelt het ministerie van Verkeer en Waterstaat.
Het ministerie deed onderzoek naar de doorstroming op de Haagse Centrumring na invoering van het VCP. Volgens het ministerie is het nodig om op deze locaties aanpassingen te doen in de infrastructuur. De gemeente Den Haag denkt deze maatregelen op tijd te kunnen nemen.Het Verkeerscirculatieplan moet ervoor zorgen dat het verkeer over de Centrumring rijdt zodat de binnenstad autoluw wordt.
Klik hier voor een update van eventuele waarschuwingen
De verwachting tot dinsdagavond (opgemaakt maandag 13:45 uur):
Overwegend zonnig, later vanmiddag mogelijk enkele wolkenveldenen. Lichte vorst. Vanavond en vannacht voornamelijk aan zee enkele wolkenvelden, verder ook flinke opklaringen en matige tot strenge vorst. Morgen perioden met zon, later ook enkele wolkenvelden.
Aantal meldingen: 5


Reacties
Nieuwe reactie inzenden