Verkeersproblemen op de Centrumring na invoering VCP

verkeer-den-haag-centrumring-0411
DEN HAAG - Op de Vaillantlaan en de Loosduinseweg in Den Haag zullen verkeersproblemen ontstaan als het verkeerscirculatieplan na 2010 wordt ingevoerd. Dit stelt het ministerie van Verkeer en Waterstaat.
Het ministerie deed onderzoek naar de doorstroming op de Haagse Centrumring na invoering van het VCP. Volgens het ministerie is het nodig om op deze locaties aanpassingen te doen in de infrastructuur. De gemeente Den Haag denkt deze maatregelen op tijd te kunnen nemen.Het Verkeerscirculatieplan moet ervoor zorgen dat het verkeer over de Centrumring rijdt zodat de binnenstad autoluw wordt.

Reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u>

Meer informatie over formaatmogelijkheden