Volgens de SP werkte de organisatie met ongekwalificeerd personeel en zou de directeur geld in zijn zak hebben gestoken. De wethouder vindt dat de aantijgingen en verdachtmakingen geen recht doen aan het werk dat de medewerkers leveren.
‘Indien de heer Van Kent de kwalificaties ‘fraude’ en ‘misdadige organisatie’ handhaaft verwijs ik hem naar het justitiële circuit’, zo schrijft Klein. SP-raadslid Van Kent vindt het jammer dat de wethouder zijn pijlen op hem richt en niet onderzoekt hoe de problemen in de toekomst voorkomen kunnen worden.
Inmiddels zou de dienstverlening bij H+B Thuiszorg zijn verbeterd.


Reacties
Het is maar weer duidelijk uit welk struisvogelnest de wethouder uit geboren is. Jawel, CDA dus. En wat ik nogal arrogant aan zowel deze meneer en wederom het CDA vindt, is dat ze als struisvogels de problemen wederom negeren en als makke schapen achter het liberale gedachtegoed van het VVD lopen. Ja, bescherm de rijke directeuren van geprivatiseerde woningsector, bankwezen, zorgsector untsoweiter....., die hun zakken vullen en laat de arme burgers er maar voor betalen. Er is tenminste een weerwoord waar wij de grote meerderheid, ja de hardwerkende burgers nog hoop in hebben...SP dus. En daar durft die Karsten Klein nog een grote mond tegen te hebben? Neem daar juist een voorbeeld aan Karsten en doe je achternaam de eer toekomen en maak je maar heel Klein van schaamte.
Nieuwe reactie inzenden