Wijkbibliotheek Benoordenhout de dupe van ruzie in wijkvereniging

Boeken
Laatste update:
donderdag, 23 februari 2012 - 06:53
DEN HAAG - Bewoners die een reddingsplan voor de Haagse wijkbibliotheek Benoordenhout hebben gemaakt dreigen de dupe te worden van een ruzie in de wijkvereniging.

Voor het plan om de bieb met sponsors open te houden, werkte het actiecomité de afgelopen maanden nauw samen met de voorzitter van wijkvereniging Benoordenhout. Maar de voorzitter kreeg ruzie met twee andere bestuursleden en stapte afgelopen maandag samen met drie bestuursleden tijdens een ledenvergadering op.

De reden was dat hij onvoldoende steun kreeg van de 140 aanwezige leden. Nu vreest het actiecomité dat het reddingsplan voor de bibliotheek op de lange baan geschoven wordt. Volgens de wijkvereniging verschilden de bestuursleden van mening over de te varen koers.

Zes Haagse bibliotheken gesloten

De gemeente gaat in Den Haag zes wijkbibliotheken, waaronder die in Benoordenhout sluiten om zo twee miljoen euro te bezuinigen.

Reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u><iframe>

Meer informatie over formaatmogelijkheden