Zoetermeerse moskee weer doelwit aanslag

brandweer-2303
ZOETERMEER - De Zoetermeerse Al Qibla-moskee is weer het doelwit geweest van een aanslag. Onbekenden hebben vrijdagavond een molotovcockail naar binnen gegooid.
Er is een ruit ingegooid, waardoor de molotovcocktail naar binnen werd gegooid. Volgens een woordvoerder van de moskee aan het Kerkenbos is de schade in het gebouw beperkt gebleven.In mei dit jaar werd er ook een aanslag gepleegd op de moskee, ook met een molotovcocktail. De politie heeft enige tijd extra gesurveilleerd. Er is nooit iemand voor die aanslag opgepakt .De Al Qibla is de enige moskee in Zoetermeer en werd in 2005 geopend.

Reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • De redactie controleert alle reacties. Het kan dus even duren voordat uw reactie verschijnt.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><table><br><td><tr><th><h1><h2><h3><h4><h5><iframe><img><u>

Meer informatie over formaatmogelijkheden