Honkballers AdoLakers veroordeeld tot degradatiepoule

DEN HAAG - AdoLakers is met stip de slechtste honkbalploeg uit de hoofdklasse van dit seizoen. De Haagse formatie staat na 36 wedstrijden stijf onderaan met slechts vier punten. Mampaey The Hawks, de nummer voorlaatst, heeft elf punten meer dan de Hagenaars.
Samen met de nummers vijf tot en met acht speelt AdoLakers, dat veel moeite heeft om wekelijks een representatief team op de been te brengen, vanaf eind augustus in een degradatiepoule. De hekkensluiter van die minicompetitie speelt promotie/degradatiewedstrijden.
In het geval van AdoLakers zouden dat degradatieduels zijn tegen de kampioen van de overgangsklasse. De winnaar van die onderlinge ontmoeting mag zich volgend seizoen opnieuw hoofdklasser noemen.