Nieuw Haags biertje moet imago bedrijventerrein Binckhorst opkrikken

DEN HAAG - Burgemeester Jozias van Aartsen opent op 2 oktober de eerste fles Binckse Belofte: het nieuwe bier van bedrijventerrein Binckhorst in Den Haag. Het bier is het product van een samenwerking tussen ondernemers uit de Binckhorst en brouwers van het Haagse Kompaan bier.
De geuren, smaken en zelfs de ‘feel’ van het gebied vormen de basis voor het recept dat de brouwers hebben gebruikt om het bier te fabriceren.
Zo is het gezeefdrukte etiket gemaakt van schuurpapier om de rauwheid van de Binckhorst weer te geven. Op die manier kan de bierfles meteen als gereedschap gebruikt worden.

1000 liter

‘Binckse Belofte is bedoeld om de Binckhorst op de kaart te zetten’, zegt Sabrina Lindemann, één van de initiatiefnemers van het bier. ‘Het is een speciale editie van 1000 liter. Als het een groot succes wordt, gaan we kijken of we het uit kunnen breiden.’
Met het nieuwe bier en het I’M BINCK Festival willen de ondernemers de kracht van de Binckhorst laten zien.