Glasschade bij 'sloopacties' in Delft en 's-Gravenzande

Abri gesloopt archieffoto vandalisme
Abri gesloopt archieffoto vandalisme
REGIO - De politie heeft in ´s-Gravenzande en in Delft dit weekend jongeren opgepakt in verband met vernielingen. In ´s-Gravenzande hadden zes jongens een abri aan de Vestdijklaan gesloopt. Daarna waren ze vrolijk op de borrelbus gestapt.
De politie stopte de bus en nam de jongens mee naar het bureau. Een 22-jarige inwoner van Monster bleek verantwoordelijkheid voor de vernielingen. Hij kreeg een bekeuring en een week de tijd om de schade te betalen.
In Delft mochten drie jongens de nacht van zaterdag op zondag in de cel doorbrengen. De drie tieners (17 en 18 jaar) waren betrapt toen ze een winkelruit aan diggelen schopten, maar wilden daarover geen verklaring afleggen.
De volgende ochtend gaf één van de jongens toe de ruit per ongeluk ingetrapt te hebben. Hij zal de schade vergoeden.