Mike van Duinen bedankt supporters na ADO-Twente
Radioverslag ADO Den Haag-FC Twente 3-2
DEN HAAG - Mike van Duinen is zaterdagavond na zijn wereldgoal tegen FC Twente overladen met felicitaties en lofbetuigingen. Van Duinen scoorde twee minuten voor tijd het winnende doelpunt namens ADO Den Haag. Na afloop bedankte Van Duinen de supporters.
'Bedankt voor de leuke berichten! Ik heb genoten vanavond. Ik ben blij met de punten en mijn goal', twitterde Van Duinen. Hij voegde er aan toe trots te zijn op Danny Bakker. De talentvolle voetballer speelde opnieuw een goede wedstrijd in het hart van de verdediging. Ook opende Bakker de score in Den Haag. Uiteindelijk won ADO de wedstrijd met 3-2.
Het seizoen verliep tot nog toe moeizaam voor Van Duinen. Hij scoorde tegen Twente pas voor de derde keer dit seizoen. Vorig jaar was de 21-jarige Hagenaar publiekslieveling en topscorer. Oud-ADO Den Haag-commissaris Mark van der Kallen onthulde zaterdagavond dat ADO Den Haag afgelopen zomer een recordbod op Van Duinen had geweigerd.