Haitam (15) scoort ook op internet met wereldgoal
Haitam (15) scoort ook op internet met wereldgoal
LEIDSCHENDAM - De 15-jarige Haitam el Marid uit Den Haag is nog een beetje beduusd van alle aandacht die zijn goal kreeg. Zaterdag maakte de jeugdspeler van RKAVV uit Leidschendam een wereldgoal tegen BVCB B1. Omdat de goal gefilmd werd, is het nu een grote hit op YouTube.
'Ik schrok wel even van alle reacties op die goal', zegt Haitam. 'Want er worden meer mooie doelpunten gemaakt. Maar het is wel leuk dat die van mij nu gefilmd is.' Haitam is middenvelder bij RKAVV waar oud-ADO spits Rick Hoogendorp trainer is. 'Ik wil zeker profvoetballer worden', zegt Haitam. 'Ik heb een paar jaar geleden al bij ADO Den Haag gespeeld en wil daar graag weer naartoe.'
Zijn grote voorbeelden zijn de middenvelders Andrés Iniesta van Barcelona en Mesut Özil van Arsenal.
Over de keeper heen
Het doelpunt heeft Haitam inmiddels een paar keer teruggekeken. 'Ik speelde een paar jongens uit en toen zag ik die keeper uit zijn goal komen. Ik dacht toen dat ik de bal maar het beste over hem heen kon spelen.' Met een lobje kwam de bal vervolgens netjes in de goal terecht. 'Hij zat er wel lekker in', aldus Haitam.