Khoulani en Van Doorn samen lijsttrekker voor Partij van de Eenheid in Den Haag

Arnoud-van-Doorn
Arnoud-van-Doorn
DEN HAAG - Abdoe Khoulani en Arnoud van Doorn worden samen lijsttrekker van de de Partij van de Eenheid in Den Haag.
Het voorstel van het bestuur om beide raadsleden voor te dragen als lijsttrekker, werd unaniem gesteund door de leden. 'We zijn erg blij met de steun van onze leden. We zien dit als waardering voor de inzet waarmee we samen de afgelopen periode in de raad de belangen van onze leden en kiezers hebben behartigd. We zullen ons voor de volle 100% inzetten om een mooie verkiezingsuitslag te realiseren', aldus Van Doorn en Khoulani.
Van Doorn maakte de afgelopen tijd een bijzondere politieke carrière door. Hij stapte eind 2011 uit de PVV nadat bekend werd dat hij geld uit de partijkas had gebruikt voor privé-uitgaven. Hij ging daarna verder als onafhankelijk raadslid in Den Haag. Begin 2013 maakte hij zijn bekering tot de islam bekend. In september kondigde Van Doorn dat zijn eenmansfractie samenging met de Partij van de Eenheid, de eenmansfractie van Khoulani. Die stapte in 2009 uit de Islam Democraten.