Instellingen

Spoor van vernieling na vuurwerkfestival in Scheveningen

DEN HAAG - Bewoners van de Dirk Hoogenraadstraat in Scheveningen troffen zondagmorgen een ravage aan in hun straat. Volgens buurtbewoners hebben bezoekers van het vuurwerkfestival een aantal auto's vernield.
In de wijk achter het Kurhaus hebben vandalen bloempotten door de straten gegooid, fietsen op auto's gesmeten en nummerborden van auto's afgerukt. Een aantal auto's is flink beschadigd.
De bewoners laten op Twitter weten niet blij te zijn. 'Je mot er wat voor over hebben om in Scheveningen te wonen. Not amused.'

Verklaring

Volgens bewoner Peter Oosterbaan kan het nieuwe parkeerbeleid te maken hebben met de vernieligen. 'Voorheen mochten automobilisten maximaal 1 uur de auto in onze wijk parkeren. Het loonde niet om hier dan te pakeren tijdens het vuurwerkfestival.'
'Begin dit jaar is de maximale parkeertijd twee uur geworden. Daardoor ontstaat er een enorme drukte in onze wijk. Het trekt verkeerde mensen aan.'