Opening luxe frietzaak van sterrenkok Sergio Herman in Den Haag uitgesteld

DEN HAAG - Wie een superchique frietje speciaal wil eten in Den Haag, moet nog even geduld hebben. Sterrenkok Sergio Herman zou vrijdag een luxe friettent openen in de Hofstad, maar de opening is uitgesteld. 'We zijn nog wat zaken aan het fine-tunen', laat de woordvoerder van Herman weten.
De planning is nu dat de zaak half juni open gaat aan de Venestraat. Overigens heeft de luxe snackbar
: 'Frites Atelier Amsterdam', terwijl de friettent dus in Den Haag staat. Wel zal er in Amsterdam ook een zaak geopend worden.
Herman werd bekend met zijn restaurant Oud-Sluis, waarmee hij drie Michelinsterren had. Dat restaurant ging dicht in 2013. Nu heeft Herman Pure C in Cadzand, waarmee hij één ster heeft. In Antwerpen runt hij 'Jane' met twee sterren. Nu wil de sterrenchef friet naar een hoger niveau tillen.
Onbetaalbaar?
In zijn andere restaurants moet je flink wat neertellen voor de sterrengerechten, maar een patatje-Herman blijft betaalbaar. Een portie kost tussen de 3,50 en 6 euro. Voor 5 tot 7 euro krijg je er nog een groentegerecht bij.