Hardleerse dief in de kraag gevat na achtervolging in Zoetermeer

ZOETERMEER - Een fraai staaltje teamwork bij het aanhouden van een winkeldief op het Kentgensplein in Zoetermeer. Een winkeldief had iets gestolen voor de ingang van Big Bazar en zette het op een rennen. Een medewerker zag het gebeuren waarop 112 is gebeld. Agenten kwamen ter plaatse en werden door omstanders de juiste richting op gewezen waardoor ze de dief konden aanhouden dat meldt Politie Zoetermeer.
Van de ingang van Big Bazar rende de dief naar het perron van Randstadrailstation Buytenweg. Een agent te fiets rende met de fiets op zijn schouder naar boven het perron op waar de dief in de boeien kon worden geslagen.
Uit onderzoek van de recherce naar de zaak blijkt dat de verdachte geen onbekende is. De verdachte heeft al 296 antecedenten op zijn naam staan. De rechter zal binnenkort besluiten wat er met de winkeldief gaat gebeuren.