Pretpark Drievliet in Den Haag mag nieuwe hal bouwen voor attracties

DEN HAAG - Met de definitieve bouwplannen van de Rotterdamsebaan in Den Haag is ook de weg vrijgemaakt voor de bouw van een hal in pretpark Drievliet. In het nieuwe overdekte gedeelte komt een themapark vol attracties.
'In 2003 hebben we de bouwplannen al ingediend bij de gemeente Den Haag. De plannen voor de nabijgelegen
, die het rijkswegennet (A4 en A13) met de centrumring van Den Haag moet verbinden, waren toen nog niet rond. Daardoor kwam ons plan in de koelkast terecht,' vertelt directeur van Drievliet Jos Faaij. 'Toen de aanleg van de Rotterdamsebaan rond was, hebben we weer bij de gemeente aangeklopt. En met succes, de hal mag er komen.'
De Rotterdamsebaan moet in 2019 klaar zijn. Daarna kan de bouw van de hal in Drievliet beginnen. 'In 2020 willen we de deuren openen. We zijn erg blij met het nieuws, want we hebben hiermee onze grootste concurrent verslagen: het weer. In de toekomst kunnen mensen ook met slecht weer en in de winter ons park bezoeken,' aldus Faaij.