Scheveningers klaar met verkeerschaos in badplaats

Vlaggetjesdag Scheveningen druk bezocht.
Vlaggetjesdag Scheveningen druk bezocht. © Archief
DEN HAAG - Op Scheveningen zijn ze er helemaal klaar mee: de parkeerchaos. Inwoners en politiek in de badplaats willen dat het stadsbestuur de verkeersproblemen aanpakt. Dat schrijft het AD vrijdag.
Met name op dagen waarop er grote evenementen in de badplaats zijn, denk aan de Olympic Experience en het Vuurwerkfestival, slibben toegangswegen en parkeerplaatsen volledig dicht.
'Het is af en toe echt chaos', zegt Jaap Spaans, voorzitter van de Scheveningse partij PPS, tegen het AD. 'Iedereen is het erover eens: daar moet wat aan gebeuren.'

Tunnel


En dan denkt Spaans niet aan wat lichte ingrepen. Hij pleit voor een tunnel die vanaf de Utrechtsebaan naar Scheveningen loopt. 'Het verkeer kan dan snel naar Scheveningen toe en daarna ook weer snel weg.'
Komend najaar komt het college naar alle waarschijnlijkheid met een verkeersplan voor de badplaats.