Haags college wil oplossing gevaarlijke tramrails

De opvulling van een gat langs een rails in de Goudenregenstraat. Inmiddels is dit gat gedicht.
De opvulling van een gat langs een rails in de Goudenregenstraat. Inmiddels is dit gat gedicht. © CDA Den Haag
DEN HAAG - Het Haagse college van burgemeester en wethouders gaat in gesprek met de HTM over de manier waarop tramrails in Den Haag soms tijdelijk worden opgevuld met losliggende bakstenen. Volgens het CDA zorgt dat voor gevaarlijke situaties.
In de zomer trok de partij aan de bel over een
, die ontstond doordat de HTM na werkzaamheden de gaten langs de rails had opgevuld met bakstenen. Omdat die stenen niet precies in de gemaakte gaten pasten ontstonden daar spleten, waar fietsers met hun voorwiel in konden blijven haken.
De Haagse fractie van het CDA is nu benieuwd of HTM deze gevaarlijke oplossing vaker gebruikt bij gaten in het wegdek. Zij willen dat de Haagse vervoerder, áls het dan klinkers gebruikt, ze in ieder geval dichter bij elkaar legt.