Jochem Myjer verrast door zijn jeugdhelden bij voorlopig laatste show: 'Dank lief publiek en Carré'

Omdat het Myjers honderdste show van 'Adem in, adem uit' in Carré was, werd hij op het eind verrast door zijn drie helden: Paul van Vliet, Youp van 't Hek en Bert Visscher. 'Geen woorden voor. Drie jeugdhelden. Drie redenen waarom ik op het podium sta. Het is goed zo.'
En dan komen bij de 100ste solo in Carré Bert Visscher, Paul van Vliet en Youp van het Hek 100 ballonnen brengen. Geen woorden voor. Drie jeugdhelden. Drie redenen waarom ik op het podium sta. Het is goed zo. Dank lief publiek. Dank Carré. Het was een sprookje.
De Leidse cabaretier neemt nu eerst een half jaar rust. 'Ik wil even rust, tijd om nieuwe plannen te maken. En ik moet natuurlijk ook een nieuw kinderboek schrijven', zei Myjer eerder op festival Oerol in gesprek met Cornald Maas.
Eerder schreef Myjer al twee delen van de Gorgels, over een fictief wezentje. Daarbij won hij ook prijzen.
Mijn cabarethelden die 100 ballonnen kwamen brengen aan het einde van de show! ❤️❤️❤️ #100keersoloinCarré #eindeademinademuittour #nagenieten #nuvissenendrinkenenlekkeretenendikwordenenevennietsporten ( Foto @photography_annereitsma )
LEES OOK: Jochem Myjer blijft maar 'gorgelen': bordspel over succesvolle kinderboeken