Cameratoezicht bij afgebrande sporthal Noordwijkerhout vanwege 'ongewenste bezoekjes'

NOORDWIJKERHOUT - De gemeente Noordwijk gaat meer camera- en politietoezicht inzetten bij de afgebrande sporthal De Schelft in Noordwijkerhout. Reden daarvan zijn de vele ongewenste bezoekjes aan de locatie.
Volgens de gemeente is het terrein van de afgebrande sporthal onveilig en is het de bedoeling dat mensen wegblijven van de plek. Naast camera- en politietoezicht wordt er daarom ook een beroep gedaan op omwonenden om alert te zijn op ongewenst bezoek en dit direct te melden bij de politie.
Zo'n twee weken terug brak er een grote brand uit bij sporthal De Schelft, waarschijnlijk in een technische ruimte. De sporthal werd volledig verwoest, maar de brandweer heeft wel het zwembad weten te redden.
Voor kerst opgeruimd
De gemeente Noordwijk bereidt momenteel de sloop voor en hoopt dat zo spoedig mogelijk achter de rug te hebben. Uiterlijk voor de kerst moet de locatie opgeruimd zijn. Op die manier verandert het terrein weer in een veilige plek 'die geen baldadigheid uitlokt', aldus de gemeente.