Schap met condooms leeggeroofd in Zoetermeerse supermarkt

ZOETERMEER - Een medewerker van Jumbo in Zoetermeer ontdekt op een ochtend dat het hele schap condooms leeg is. Als hij de camerabeelden bekijkt, blijkt dat de doosjes de avond ervoor zijn gestolen door een man.
Dit is een zaak uit het opsporingsprogramma Team West van dinsdag 31 augustus. Meer zaken zijn hier te vinden.
De man loopt op donderdag 20 mei door de supermarkt in winkelcentrum Meerzicht in Zoetermeer. Hij heeft een kar gepakt en lijkt in de winkel contact te hebben met een andere man en een vrouw. Zij zijn onherkenbaar gemaakt, omdat uit de beelden niet blijkt dat zij daadwerkelijk stelen.
Aangekomen bij het schap met condooms gaat de man door zijn hurken om de doosjes eruit te halen en in zijn kar te stoppen. Vervolgens legt hij zijn rugtas eroverheen en loopt naar een ander deel van de winkel. Wat daar precies gebeurt is niet te zien, maar als hij even later weer wordt gefilmd, is de kar leeg. Waarschijnlijk zitten de condooms, ter waarde van een paar honderd euro, in zijn rugzak. Met de tas op zijn rug loopt de man zonder te betalen langs de kassa.
De condooms liggen in de kar
De condooms liggen in de kar © Politie
Even later loopt de man met een lege kar langs de kassa
Even later loopt de man met een lege kar langs de kassa © Politie

Weet u wie het is?

Bel de opsporingstiplijn: 0800-6070
Bel Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000
Of vul een digitaal tipformulier in op politie.nl of Meld Misdaad Anoniem