Slachtoffer schietpartij Katwijk overleden

KATWIJK - De 22-jarige Katwijker die vorige week werd neergeschoten, is aan zijn verwondingen overleden. Dat bevestigt de politie zondag aan Omroep West. De man werd op zondagochtend 21 mei zwaargewond gevonden op de Talmastraat in Katwijk. Hij werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
Later die dag werd een 24-jarige Katwijker aangehouden op verdenking van betrokkenheid. Hij werd uiteindelijk wel weer vrijgelaten, maar is nog steeds verdachte in de zaak. De politie sluit niet uit dat er nog meer verdachten worden aangehouden.
De politie doet nog steeds onderzoek naar wat er precies is gebeurd en waar de man bijvoorbeeld is beschoten. Ook zoekt de recherche nog naar de badslippers (maat 42) die het slachtoffer kort voor de schietpartij nog droeg.