Katwijk wint na vijf remises op rij van FC Lienden

Katwijk-trainer Dick Schreuder
Katwijk-trainer Dick Schreuder © Orange Pictures
KATWIJK - Katwijk heeft de ban gebroken. Vijf wedstrijden op rij werd er gelijkgespeeld, maar tegen het FC Lienden van Hans Kraaij jr. boekte de formatie van trainer Dick Schreuder zaterdagavond eindelijk weer eens een overwinning: 0-2.
In het eerste bedrijf leek het hetzelfde liedje gaan worden als de afgelopen weken: Katwijk was de betere, stichtte gevaar, maar kwam maar niet tot scoren. Ook tegen FC Lienden wilde het voor rust niet lukken. Mike van den Ban en Anthony Biekman waren dichtbij, maar zagen hun inzet in het eerste bedrijf niet achter FC Lienden-doelman Jan Schimmel belandden.


Tien minuten voor het laatste fluitsignaal viel het verlossende doelpunt. Uit een corner kopte Stefan Stam raak. Direct daarna was het verdediger Kay Blokland die de marge verdubbelde en het duel in het slot gooide. Eindelijk werd er weer eens een driepunter gepakt door de oranjehemden: 0-2.
Scoreverloop FC Lienden - Katwijk 0-2 (0-0): 0-1 Stam, 0-2 Blokland