Omroep West

112-nieuws | Meerdere gewonden bij ongeluk met twee auto's

Een van de twee auto's die betrokken was bij het ongeluk in Alphen aan den Rijn
© MediaTV
REGIO - Dagelijks gebeuren er meerdere ongelukken of breken er branden uit. In dit artikel houden we je op de hoogte van het laatste 112-nieuws van donderdag 5 juni.

Meerdere gewonden bij ongeluk met twee auto's

Twee auto's zijn donderdagmiddag op elkaar gebotst op de Oranje Nassausingel in Alphen aan den Rijn. Meerdere inzittenden zijn gewond geraakt en overgebracht naar het ziekenhuis.
Eén auto is op z'n kant terechtgekomen na de aanrijding. Zowel dit blauwe voertuig, als de zwarte Tesla die erbij betrokken was, zijn zwaar beschadigd.

Fatbike gestolen onder bedreiging

De politie is op zoek naar twee jongens die dinsdag in Gouda een straatroof hebben gepleegd. De twee verdachten reden rond 22.45 uur samen op een fatbike. Op het Goudse Hout hebben ze het slachtoffer, die ook op een fatbike reed, onder bedreiging zijn fiets afhandig gemaakt.
'Vervolgens vluchtten de twee verdachten op twee fatbikes in de richting van het Kale Jonkerpad. Vermoedelijk zijn ze daarna over de brug gereden, richting de Heemraadslag', zegt de politie.
Het gaat om een jongen met een donkergetinte huidskleur, gezet postuur, ongeveer 1.80 meter lang, donkere kleding en een donkere heuptas. De andere verdachte is even lang, heeft een lichtgetinte huid en een smal postuur. Ook hij droeg donkere kleding en donker tasje. Zijn haar is donker en aan de zijkanten en achterkant opgeschoren.
De politie zoekt mensen die getuige zijn geweest van de straatroof of camerabeelden hebben waarop de verdachten op één of twee fatbikes te zien zijn.

Aanhouding voor mishandeling zwaargewonde hardloper

De politie heeft vorige week een 20-jarige man uit Haarlem aangehouden voor de mishandeling van een hardloper in Noordwijkerhout. Het slachtoffer werd op 11 november 2024 toegetakeld.
'Een 56-jarige man uit Noordwijkerhout kwam rond 20.20 uur terug van een rondje hardlopen. Toen hij op het Duin en Dal liep, zag hij daar een auto staan. Vanuit de auto werd hij uitgescholden, waarop hij de inzittenden aansprak', meldt de politie. 'Direct stapte de bijrijder van de auto uit en viel de hardloper aan.'
De hardloper liep volgens de politie 'zeer ernstig' letsel aan zijn gezicht op, moest naar het ziekenhuis en is geopereerd. De verdachte Haarlemmer is in bewaring gesteld en daarna door de rechter-commissaris meteen weer vrij gelaten.

Zwaargewonde bij brand in Den Haag

Bij een brand in een woning aan de Soestdijksekade in Den Haag heeft de brandweer de bewoner zwaargewond in huis gevonden. Dat bevestigt een brandweerwoordvoerder. De brand brak donderdagochtend net voor 4.00 uur uit.
'De bewoner had brandwonden en rook ingeademd', zegt de brandweerwoordvoerder. Ambulancepersoneel heeft zich over de gewonde bewoner ontfermd en hem naar het ziekenhuis gebracht.